EDİRNE TEKNİK BİLİMLER M.Y.O ARKEOLOJİ VEYA SANAT TARİHİ ALANINDA ALINACAK ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ÖNDEĞERLENDİRME TUTANAĞI

T.C.

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ

EDİRNE TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEKOKULU

ARKEOLOJİ VEYA SANAT TARİHİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ KADROSUNA BAŞVURAN ADAYLARIN ÖN DEĞERLENDİRME TUTANAĞI

 

                Trakya Üniversitesi, Edirne Teknik Bilimler Meslek Yüksekokuluna Arkeoloji veya Sanat Tarihi alanında Öğretim Görevlisi kadrosuna müracaat eden adayların Yükseköğretim Kanununun “Öğretim Üyesi Dışındaki Öğretim Elemanı Kadrolarına Naklen veya Açıktan Yapılacak Atamalarda Uygulanacak Merkezi Sınav ile Giriş Şartlarına İlişkin Usul ve Esaslar hakkında Yönetmelik, Madde 10” uyarınca ALES Puanlarının %70’i ve Lisans Mezuniyet Notunun %30’u dikkate alınarak ön değerlendirmeleri yapılmış ve adaylar aşağıdaki şekilde sıralanmıştır. İlgili yönetmelikte verilen, ayrıca ilanda da belirtilen Genel ve Özel başvuru koşullarını sağlamayan adayla ilgili açıklamalar ve sınav tarih ve saatleri de yer almaktadır. Bu duyuru ilgili Yönetmelik uyarınca resmi tebligat niteliğinde olup, adaylara ayrıca sınava davet yazısı gönderilmeyecektir.

Sınav Tarihi : 25.07.2013     Sınav Saati  : 11:00

Sınav Yeri    : Trakya Üniversitesi Edirne Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu  Sarayiçi Yerleşkesi, Edirne

Sıra No

 

Adı Soyadı

Mezun Olduğu

Ales

Lisans Mezuniyet

Başarı

 

AÇIKLAMA

Üniversite

Bölüm

Notu

70%

Notu

30%

Notu

1

Can CİNER

ÇANAKKALE ONSEKİZ MART ÜNİVERSİTESİ

KLASİK ARKEOLOJİ

84,354

59,062

68,64

20,592

79,654

Sınava Girebilir

2

Gülçin MÜMİN

T.Ü FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

ARKEOLOJİ

79,443

55,610

69,42

20,826

76,436

Sınava Girebilir

3

Selim HAKAN AKINCI

T.Ü FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİ

ARKEOLOJİ

72,186

50,530

66,55

19,965

70,495

Sınava Girebilir

4

Emine GÖRÜH

 

 

 

 

 

 

 

*

5

Emine KİPEN

 

 

 

 

 

 

 

*

6

Fatma ACAR(BALTUTAN)

 

 

 

 

 

 

 

*

7

Arife NESLİHAN KURTULUŞ

 

 

 

 

 

 

 

*

8

Arzu GÜLTEKİN

 

 

 

 

 

 

 

*

9

Lutfullah UFUK ERDOĞAN

 

 

 

 

 

 

 

*

10

Goncagül ÖLMEZ

 

 

 

 

 

 

 

*

11

Adil EKEN

 

 

 

 

 

 

 

*

12

Gülcan GÖĞEBAKAN DEMİR

 

 

 

 

 

 

 

*

13

Abdurahman SÖNMEZ

 

 

 

 

 

 

 

*

14

Ali GERENGİ

 

 

 

 

 

 

 

*

15

Sena YAVUZ

 

 

 

 

 

 

 

*

17

Nail YURDUSEV

 

 

 

 

 

 

 

*

18

Ertuğrul AKIŞ

 

 

 

 

 

 

 

*

19

Ayşeğül AKSOY

 

 

 

 

 

 

 

*

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*

 

NOT: Ad ve soyadının karşısında (*) işareti olan adaylar ilanda belirtilen  başvuru özel şartlarını taşımayanlardır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu içerik 23.07.2013 tarihinde yayınlandı ve toplam 1662 kez okundu.